Ksiądz kanonik Jerzy Krzyżaniak (1969-1981)

urodził się 9 listopada 1934 roku w Chodzieży. Święcenia kapłańskie otrzymał 28 czerwca 1959 roku w Poznaniu. Był wikariuszem w parafiach w Krotoszynie, Odolanowie i Swarzędzu. Parafie GIECZ  i GRODZISZCZKO jako proboszcz objął 20 maja  1969 roku.  Pracował tutaj do 30 czerwca 1981 roku. Dnia 1 lipca 1981 roku został mianowany proboszczem parafii w Kobylinie gdzie przebywał do 30 czerwca 1993 roku. Dnia 1 lipca 1993 roku został proboszczem parafii w Wysocku Wielkim k/ Ostrowa Wlkp. gdzie zmarł 7 marca 2000 roku. Pochowany przy kościele parafialnym w Wysocku Wielkim.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *