Ksiądz Tomasz Ruszkiewicz (1904-1913 [GIECZ])

Urodził się w 1846 roku. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1873 roku. Był proboszczem parafii w Uzarzewie  od 28.05. 1889- 1895 roku,w międzyczasie administrował parafią we Wranczynie od 27.04.1893 r., był proboszczem  parafii w Boruszynie od 24.05. 1895 do lutego 1899 roku a od lutego 1899 roku do 8.07.1904 roku był proboszczem w Chrzypsku Wielkim. Od 9.07.1904 roku został administratorem parafii w GIECZU a od 10.12.1908 roku do 14.07.1913 był jej proboszczem. Od 15.07.1913 roku został rezydentem w jednej z parafii w Poznaniu. Zmarł w Poznaniu 15 sierpnia 1920 roku.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *