Ksiądz Tomasz Staśkiewicz (1896-1899 [Giecz])

Urodził się 16 września 1839 roku, święcenia kapłańskie otrzymał w 1867 roku. Był wikariuszem w parafii św. Marcina w Poznaniu w okresie od 1868 roku do 27.3.1887 roku. W okresie od  28.3.1887 roku do 24.6.1896 roku był proboszczem w Targowej Górce. Z dniem 25.6.1896 roku został proboszczem parafii  GIECZ i pełnił tę funkcję do 30.04.1899 roku. Zmarł 25 sierpnia 1902 roku.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *