Informacje o Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Grodziszczku

Msze Święte:

Niedziela i święta  – godzina 12.00

Święta zniesione – godzina 11.00

 

Odpust MB Pocieszenia – ostatnia niedziela sierpnia

Uroczystości  rozpoczynają się  w piątek  msza św. godz. 18.00 z procesją do figury MB Niepokalanie Poczętej,  w sobotę msza św. na cmentarzu  parafialnym w Grodziszczku godz. 18.00, w niedzielę odpustową  msze św. godz. 8.00, godz. 10.00 dla pielgrzymów Nekli i godz. 12.00 suma odpustowa. W poniedziałek godz.16.00 Dekanalny Dzień Chorych- msza św. z udzieleniem sakramentu chorych.

 

 

O Maryjo witam Cię!

O Maryjo  kocham Cię !

O Maryjo  pobłogosław

Wszystkie dzieci  swe!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *