Jan Paweł II -misjonarz świata

W Szkole Podstawowej w Dominowie im. Jana Pawła II czynna jest wystawa pamiątek stanowiących część wystawy pt. „Jan Paweł II -misjonarz świata . Wystawa Darów i Fotografii”. Pamiątki na co dzień znajdują się w Kleczy k/Wadowic a zgromadzili je księża palotyni przy pomocy Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. Wystawa w Dominowie udostępniona była przez m-c kwiecień 2014 rok i zwiedziło ją wielu mieszkańców naszych środowisk i gości spoza gminy. Autorem pomysłu sprowadzenia eksponatów był dyrektor Szkoły A. Kubiaczyk. Wystawa wpisuje się czasowo w okres kanonizacji Jana Pawła II który przed 12 latami decyzją Rady Gminy Dominowo otrzymał godność Honorowego Obywatela Gminy.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *