Ksiądz Piotr Til (1995-2000)

urodził  się 10 sierpnia 1955 roku w Szamotułach.  Tam ukończył Szkołę Podstawową orza Liceum Ogólnokształcące.  Po maturze wstąpił do Seminarium Diecezji Poznańskiej. Dnia 3 czerwca 1982 otrzymał święcenia kapłańskie.  Był wikariuszem w parafiach Tulce-1982-1984, Ostrów Wlkp. 1984-1987, Poznań-Winiary 1987-1989, Kórnik 1990-1995. Z dniem 1 lipca 1995 roku  objął jako proboszcz parafię GIECZ i GRODZISZCZKO. Od 16 września 2000 jest proboszczem parafii  w Margoninie.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *