Uroczystości odpustowe

W dniach 26-29 sierpnia 2022r. w Grodziszczku odbyły się czterodniowe uroczystości odpustowe. Tradycyjnie odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia odbywa się w ostatnią niedzielę sierpnia w Jej Sanktuarium. W piątek po mszy św. przeszła procesja do figury Matki Bożej w kolejną rocznicę jej postawienia. W sobotę o godz. 18.00 na cmentarzu w Grodziszczku ks. kan. Nowaczewski odprawił mszę św. w intencji zmarłych parafian. W niedzielę były trzy msze św. o godz. 8.00, 10.00 dla pielgrzymów z Nekli i o 12.00 suma odpustowa, którą poprowadził paulin z sanktuarium w Biechowie. W poniedziałek o godz. 16.00 odbyła się msza św. z okazji Dnia Chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *