Wizytacja ks. Biskupa Grzegorza Balcerka

W sobotę 29 września 2018 odbyła się wizytacja ks. Biskupa Grzegorza Balcerka w parafii Giecz i Grodziszczko. W programie została odprawiona msza św. o godz. 11:00 w kościele w Grodziszczku, a po niej wizyta i modlitwy na cmentarzu w Grodziszczku. Następnie wizyta u Pani Lammel w Marianowie – najstarszej parafianki parafii Giecz-Grodziszczko. O godz. 15:00 w kościele w Gieczu krótka modlitwa, a po niej wizyta na cmentarzu w Gieczu. Następnie wizytacja była na plebani, zapoznanie się z dokumentacją parafialną i spotkanie z aktywem parafialnym. O godz. 18 msza św. w kościele w Dominowie z udzieleniem sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży z kl. VIII i III Gimnazjum w Gieczu.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *